O sobie samym

ja

Witaj, Szanowny Gościu!

 

Nazywam się Marek Śnioch. Mam trzydzieści…. lat (to już jest ten wiek, o którym nie chce się głośno mówić). Do życia napędza mnie szczęśliwa rodzina, dobra muzyka, fotografowanie ludzi (od zawsze), a także fotografowanie szczęśliwych par (od kilku lat), które chcą wyznać sobie miłość i ślubować sobie wierność po wsze czasy. Jest coś specyficznego w ślubach, co od zawsze mnie urzekało. Niby zwykły dzień, a jednak wszyscy są wtedy jakby spokojniejsi, bardziej uśmiechnięci, szczęśliwy. Nie ukrywam, że ogromną satysfakcję daje mi uwiecznianie tych chwil… i dlatego właśnie robię to, co robię.

W 2014 roku ukończyłem kurs dla fotografów organizowany przez Kurię Wrocławską, a co za tym idzie posiadam zezwolenie niezbędne do dokumentacji uroczystości na terenie kościołów w całej Polsce.

Na stronie tej znajdziecie moje portfolio zdjęć ślubnych uzupełnione przez inne ciekawe kadry, które dane mi było wykonać na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Jeśli czytacie te kilka zdań, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że właśnie szukacie fotografa ślubnego… Zapytajcie więc o moją ofertę zdjęć ślubnych wysyłając maila na adres snioch.marek@gmail.com

 

Do usłyszenia / przeczytania / zobaczenia!

Marek Śnioch